Televizyon Reklamları

Televizyon reklamları, dijital karşısında pazar payını kaybediyor gibi görünse de, ülkemizde etkisini korumaya devam ediyor. 360° medya planlama ve satın alma kapsamında hedef kitlenize en uygun kanal ve programlarda markanızın sesini en uygun tv reklam paketleri ile duyuruyoruz.

Televizyon reklamları ürün yerleştirme, spot reklam, tanıtıcı reklam, alt bant reklamları ve kamu spotu gibi formatlarda toplumun her kesimine hitap edebilir, akılda kalıcı görsel ve filmlerle hedef kitlenizde merak ve talep uyandırabilir.

Televizyon Reklamları

Her ne kadar dijital harcamaların oranları her yıl artmaya devam ediyor olsa da, televizyon reklamları özellikle markaların bilinirliği ve görünürlükleri açısından vazgeçilmez olmaya devam ediyor.  TV reklamlarının en önemli fonksiyonlarından biri dijitale olan katkısı. Bir çok araştırma ve tecrübelerimiz gösteriyor ki, TV reklamları kullanan markaların djital mecralardaki reklamları hem daha verimli, hem de artan mobil telefon penetrasyonu sayesinde doğrudan trafikleri ve en önemlisi arama motorlarında marka aramalarını çok olumlu yönde etkileniyor. Lead+Media, markanız için en uygun tv reklam fiyatı ve paketini alır. 

Programatik TV

Tüm dünyada yıllık 70 milyar dolarlık bir endüstri olan TV reklamcılığında artık değişmek zorunda. Masaüstü, sosyal ve mobil reklamların yolunu izleyen televizyon endüstrisi, programatik teknolojilerle flört etmeye başlıyor. Türkiye’ de de en doğru teknoloji partnerlerimizle programatik TV  dünyasına markalarımızı taşıyoruz.

Her türlü sorunuz ve bilgi talebiniz için lütfen bize ulaşın. Merak ettiğiniz konularla ilgili uzmanlarımız sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir.