Performans Pazarlama

Performans pazarlama hizmetlerimiz, markanıza yaptığınız tüm medya yatırımlarının en hızlı dönüşlerini alacağınız arama motoru ve sosyal ağlarda tüm kampanyalarınızın yönetimini, optimizasyonunu ve şeffaf raporlama süreçlerini içerir. Google partneri ve sertifikalı uzmanlarımız Google reklam modellerini, sosyal medya reklamcılığı konusunda uzmanlarımız ise  Facebook, Instagram, Linkedin ve X’deki (Twitter) tüm  kampanyalarınızı armoni içinde maksimum fayda sağlayacak şekilde yürütür.

SEM

Arama motoru ve dünyanın en yaygın görüntülü iletişim ağı olan Google kampanyalarınız, KPI’larınız doğrultusunda, 100% Google sertifikalı SEM uzmanlarımız  tarafından yönetilir. Kampanyalarınızı her an takip eden uzmanlarımız, çeşitli değerlendirme ve optimizasyon yöntemleri ile yüksek ROI sonuçlarına ulaşmanızı sağlar. 

Youtube Reklamları

Dünyanın en popüler video platformu Youtube, sunduğu reklam modelleri ile markanızın doğru hedef kitleye ulaşmasını, etkilemesini ve size sunduğu farklı araçlar ile de kompleks mesajlarınızı kolayca aktarmanızı sağlar. YouTube reklamcılığı,  ciddi uzmanlık gerektiren alt başlıklardan biridir.

Sosyal Medya Reklamları

Facebook, Instagram, X (Twitter) ve Linkedin gibi sosyal ağların hedefleme ve raporlama ile ilgili sunduğu eşsiz fırsatları gelin birlikte değerlendirelim!  Stratejileriniz doğrultusunda anlamlı lokasyonlarda ve bütçenize uygun şekilde sosyal medya kampanyalarınızı birlikte yönetip, sizler için optimize edip raporlayalım.

Her türlü sorunuz ve bilgi talebiniz için lütfen bize ulaşın. Merak ettiğiniz konularla ilgili uzmanlarımız sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir.

Performans Pazarlaması Nedir?

Performans pazarlaması, reklam verenlerin sadece satış, form doldurma, indirme, tıklama, beğeni, yorum ve bunlar gibi doğrudan hedeflenen sonuca yönelik eylemlerin gerçekleştiği durumlarda ücret ödediği geniş kapsamlı pazarlama modeline verilen isimdir.

Bu model, detaylı şekilde ölçümlenebilir olması, daha kolay optimize edilebilir olmasıyla tek başına veya her biri çeşitli faydalar sunan diğer modellerle birlikte bütünlüklü bir strateji içerisinde de kullanılabilir.

Performans pazarlama yöneticisi ve benzeri diğer pozisyonlar için kariyer sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz.