Sinema Reklamları

Sinema hem kitleleri kendine çeken bir sanat dalı, hem de markalar için vazgeçilmez bir reklam mecrasıdır. “Sinema perde reklamları kadar etkili görsel ve işitsel bir imkanı diğer hiçbir mecra sunamaz” dersek, çok da abartmış olmayız. Lead+Media, her birinde ayrı ayrı uzmanlığı bir arada barındırdığı yapısıyla, markanıza mükemmel bir 360 derece medya planlama ve satın alma çözümü sunar.

Sinema Reklamları

Lead+ olarak firma ve marka analizinizi yaptıktan sonra sizler için en iyi film/salon/fiyat teklifleri değerlendirir ve markanız için en optimal olacak şekilde mecra satın almanızı yaparız. Sinema reklamları (On-screen cinema ads) dışında; stand uygulaması, raketler, tuvalet ayna uygulaması, koltuk, sütun, pop corn giydirme, gişe önü çalışmalar, fuaye cut-out çözümlerinizi de sunarak sizin sadece markanıza odaklanmanıza imkan sunarız.

Sinema İkinci Ekran

Sinema ikinci ekran (second screen) sayesinde sinema perdesinde ulaşamadığınız kitlelere ulaşmanız mümkün. Sinemada perde üstü reklamlarınızı seyretmeyen ve mobil telefonlarına odaklanmış kitlelerede mi ulaşmak istiyorsunuz? O zaman bizi arayın ve tamda reklamlarınız perdede dönerken aynı anda mobil reklamcılık nasıl yapılır sizler için planlayalım.

Her türlü sorunuz ve bilgi talebiniz için lütfen bize ulaşın. Merak ettiğiniz konularla ilgili uzmanlarımız sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir.