Açık Hava Reklamları

Reklam kitleleri evde geçmişte olduğundan daha az zaman geçiriyor. Trafikte geçirilen süre ve toplumdaki artan okuma oranı açık hava reklamcılığını dijital kanallar ve TV’den sonra doğru erişim frekansını yakalamak için en uygun mecra haline getiriyor. Billboard, billboardplus, megalight, megaboard, otobüs durakları, metrobüs durakları, raket, parapet, duvar, cam cephe, Avm içleri, dijital ekranlar, otobüs giydirme, otobüs içi alanlar, elektrik direkleri, giantboard, havalimanı reklam alanları, yol panosu, üst geçit alınlıkları Lead+ ile planlanıp satın alabileceğiz outdoor reklam alanlarından bazılarıdır. 

Programatik Açık Hava Reklamları

Açık hava reklam sektörü yıldan yıla büyüyen, TV ve dijital’den sonra en büyük 3. reklam kanalıdır. Fakat dikkatli bakıldığında aslında büyüyen dijital açıkhava reklamcılığıdır. Dijital OOH (out of home) tüm dünyada bir global trend olarak büyümektedir. Lead+ ile çok çeşitli programatik açık hava reklam (programmatic outdoor ads) modelleri ve hedefleme yöntemleriyle programatik reklamcılığa adım atın; ister hava durumuna göre değişen reklam kreatifleri ile kitlenize daha anlamlı reklamlar sunun, isterseniz de daha önce web sitenizi ziyaret etmiş kişileri açık hava reklam mecralarında yeniden hedefleyin.

Her türlü sorunuz ve bilgi talebiniz için lütfen bize ulaşın. Merak ettiğiniz konularla ilgili uzmanlarımız sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir.