Maksimum
Fayda!

Yeni Nesil Medya Planlama ve
Satın Alma Ajansıyla Tanışın!

Hakkımızda

Lead Plus Media ana akım ve tematik dijital mecralar, SEM, sosyal medya (YouTube, Instagram, Facebook, X (Twitter), Linkedin),  programatik, televizyon, açık hava, sinema ve radyo gibi online ve offline tüm mecralarda 360 derece anahtar teslim çözüm sunan yeni nesil medya planlama ve  satın alma ajansıdır.

Sloganı “Maksimum Fayda” olan Lead Plus Media, farklı mecralarda uzmanlaşmış tecrübeli kadrosu, müşterilerine sunduğu şeffaf fiyatlama yaklaşımı, anlık kampanya optimizasyonu ve detaylı raporlamalar ile farkını ortaya koyar.

360° Medya Planlama ve Satın Alma

1 HİZMETLER/ONLINE
Medya Planlama ve Satın Alma

Medya Planlama ve Satın Alma konusunda dönemsellik, hedef kitle, bütçe ve mecra uygunluğuna göre %100 fayda sağlayacak veri odaklı stratejiler geliştiriyoruz. Pazar, sektör, rakip araştırmaları ve size özel hedeflerle fark yaratıyoruz.

2 HİZMETLER/ONLINE
Performans Pazarlama

Performans Pazarlama hizmetimizle en yüksek dönüşü alacağınız şekilde şeffaf kampanya yönetimi ve optimizasyonunu sağlıyoruz. SEM, YouTube, Sosyal Medya Reklamları ve satış ortaklığı modellerini kapsayan ihtiyaçlarınıza yönelik çözümler uzmanlarımızca sunuluyor.

3 HİZMETLER/Online
Programatik

Türkiye’de programatik reklamcılığın temel taşlarını atmış, 10 yılın üzerinde tecrübeye sahip bir ekip ile data hedefli akıllı marka bilinirliği ve performans kampanyaları yapıyoruz. Markanız için en güncel teknoloji ve avantajlı fiyatlarla programatik reklam satın alımlarınızı gerçekleştiriyoruz.

4 HİZMETLER/ONLINE
Büyük Veri

Büyük veri üzerinden pazarlama konusunda Türkiye'deki en uzman ajansız. Veri madenciliğinden, akıllı sensör ve DMP'lere kadar bir çok enstrümanı bir arada kullandığımız size farklı değer katacak büyük verinin kullanıldığı yaratıcı pazarlama çözümlerimiz için bize ulaşın.

5 HİZMETLER/OFFLINE
Televizyon Reklamları

Televizyon reklamları, dijital karşısında pazar payını kaybediyor gibi görünse de, ülkemizde etkisini korumaya devam ediyor. 360° medya planlama ve satın alma kapsamında hedef kitlenize en uygun kanal ve programlarda markanızın sesini en uygun tv paketleri ile duyuruyoruz.

6 HİZMETLER/OFFLINE
Açık Hava Reklamları

Açık hava reklamcılığı ile müşterilerinize ulaşabileceğiniz alanları nokta atışı olacak şekilde genişletiyoruz. Programatik dijital ekranlar da dahil olmak üzere billboard, araç giydirme ve açık hava reklamcılığına yönelik tüm ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

7 HİZMETLER/OFFLINE
Sinema Reklamları

Araştırmalara göre sinema reklamlarının televizyona göre 8 kat daha etkili olduğu tespit edilmiştir. Markanız için en uygun sinema reklam kurgusunu sinema perde ve ikinci ekranı da dahil olmak üzere bütünleşik olarak sizlere sunuyoruz.

8 HİZMETLER/OFFLINE
Radyo Reklamları

Radyo reklamlarını 360 derece medya planlama ve satın alma kapsamında gerekli gördüğümüz durumlarda hedef kitlenize ulaşmak için tamamlayıcı bir mecra olarak kullanıyoruz. Süreç boyunca ihtiyaç duyabileceğiniz ihtiyaçlarınız için de farklı çözümleri sunuyoruz.

Ekibimiz

Lead+Media olarak en çok önem verdiğimiz konuların başında çalışanlarımız geliyor. Birbirleriyle uyumlu, her biri kendi konusunda uzman ve sertifikalı çalışanlarımız, müşterilerimize ekstra değer katmayı çok seviyor. Bizimle tanışıp, 360 derece medya planlama ve satın alma hizmetlerimizle size nasıl değer katabileceğimizi öğrenmek isterseniz, bizimle 7×24 iletişime geçebilirsiniz.

Kariyer

Türkiye’nin yeni nesil medya planlama ve satın alma ajansıyla tanışmaya hazır mısın? “Dürüstüm, çalışkanım ve de işimde de iddialıyım” diyorsan, seninle tanışmayı çok isteriz. Medya planlama ve satın almada kariyerinin zirvesine ulaşmak için açık pozisyonlarımıza mutlaka göz at!

SENİ ARAMIZDA GÖRMEK İÇİN
SABIRSIZLANIYORUZ.

Temsilcilik

HİZMETLER

SaaS

Çok yakında ...